Dom

XINDA PELOSI CO.,LIMITED

Chiny XINDA PELOSI CO.,LIMITED Certyfikaty
Chiny XINDA PELOSI CO.,LIMITED Certyfikaty
Towar przybył dzisiaj, doskonała jakość, mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będę mógł z Tobą więcej zrobić interesy!

—— Mr.Augusto Torres z USA

Świetny dostawca! Oszczędź mi dużo czasu na zakup! I zawsze dajesz profesjonalne sugestie, bardzo mi pomagasz w biznesie! Dzięki!!

—— Mr.jose gutierrez z Wielkiej Brytanii

Dzień dobry Amanda! Twoja usługa jest doskonała. I wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z twoich towarów i prezentów. Wielkie dzięki!

—— Issac z Ugandy

Im Online Czat teraz

XINDA PELOSI CO.,LIMITED

1 2 3
XINDA PELOSI CO.,LIMITED XINDA PELOSI CO.,LIMITED XINDA PELOSI CO.,LIMITED
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Xinda
Ilość pracowników : 300~350
Coroczne wyprzedaże : 2.5 Million-3 Million
Rok założenia : 2012
pc Export : 90% - 100%
XINDA PELOSI CO., LIMITED to wiodący na rynku dostawca elektroniki użytkowej. Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju produkcji i dystrybucji wysokiej jakości gotowych produktów oraz niektórych kluczowych komponentów, w tym paneli LCD, baterii, ekranu dotykowego, obudowy, powłoki, kabli Flex wszystkich akcesoriów mobilnych. Obecnie posiadamy biura sprzedaży w mieście Guangzhou w Chinach. Nasze produkty są szeroko eksportowane do krajów Europy, Ameryki, Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji.

Aby stać się "ekspertem w zakresie zaopatrzenia" i zaproponować prawdziwe partnerstwo, utrzymujemy zamknięte i długoterminowe relacje z głównymi światowymi producentami LCD. Dystrybucja LCD to duża część naszej działalności; jednak nasze gotowe produkty są dość konkurencyjne na rynku.

Życzenia i wymagania klienta są podstawą koncepcji każdego produktu Xinda Pelosi. Jesteśmy zorientowani na klienta i maksymalizujemy satysfakcję klienta.

Jakość, wydajność dostawy i koszty Wydajność to najważniejsze trzy zasady firmy. Każdy personel Xinda Pelosi zapewnia przestrzeganie tych zasad na co dzień. Chętnie współpracujemy ze wszystkimi partnerami, którzy chcą nawiązać relację win-win.

Szczegóły kontaktu
XINDA PELOSI CO.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Miss. Amanda Chen

Tel: 0086 13119500541

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)